Ścieżka kariery w hrXP

Osobom znającym język niemiecki na poziomie komunikatywnym, posiadającym zdolności organizacyjne, potrafiącym zarządzać zespołem ludzi, a przede wszystkim chcącym się rozwijać, proponujemy ścieżkę kariery w hrXP.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego masz doświadczenie w pracy na magazynach, możesz otrzymać propozycję pracy na stanowisku Brygadzisty, czyli tzw. koordynatora pracującego. Obejmując to stanowisko zostaniesz kierownikiem zespołu, z którym będziesz pracował na magazynie.

Kolejnym etapem w ścieżce rozwoju jest Koordynator Projektu, który zajmuje się wyłącznie kwestiami organizacyjno-administracyjnymi. Natomiast najwyższe stanowisko to Operations Manager, czyli osoba, która zarządza projektem od strony strategicznej, a także jest mentorem i bezpośrednim przełożonym dla podległych mu koordynatorów.

Od Komisjonera do Managera

Poznaj historię Krzysztofa

więcej...

Brygadzista (PKA • Arbeitender Projektkoordinator)

Twoje zadania

  • Koordynowanie grupy pracowników w magazynie,
  • Wdrażanie nowych pracowników w obowiązki,
  • Kontrolowanie obecności w pracy,
  • Czuwanie nad jakością wykonywanej pracy,
  • Układanie grafików pracy,
  • Prowadzenie rozmów oceniająco-motywujących,
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami.

Narzędzia pracy

  • Atrakcyjny bonus finansowy,
  • Służbowy komputer i drukarkę,
  • Służbowy telefon,
  • Odzież roboczą (koszulki, spodnie, polar).

Kierownik Projektu (PKL • Leitender Projektkoordinator)

  • Odpowiadasz za akta personalne pracowników
  • Kontrolujesz wydajność i jakość wykonywanej pracy
  • Przeprowadzasz rozmowy oceniajaco-motywujące
  • Reagujesz w razie wypadku przy pracy
  • Zarządzasz i kontrolujesz kwatery pracownicze
  • Pomagasz pracownikom w sprawach urzędowych i innych
  • Utrzymujesz relacje biznesowe z klientami
  • Współpracujesz z innymi działami hrXP

  • Samochód służbowy
  • Służbowy komputer z drukarką
  • Służbowy telefon

Poznaj Łukasza

kierownik projektu w Haldensleben

Korzyści

stabilna praca

niemiecka umowa o pracę

bonusy do wynagrodzenia

świadczenia socjalne

szkolenia rozwojowe

praca w młodym zespole

Opinie koordynatorów hrXP

Jako koordynator poszerzam swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijam się na wielu polach, a możliwość awansu motywuje mnie do dalszego rozwoju osobistego. Polecam każdemu, kto chce poszerzyć horyzonty i poznać fantastyczne osoby!

Ania PKA w Gernsheim

Praca jako kierownik projektu daje mi bardzo dużo satysfakcji. Każdy dzień to nowe wyzwanie, któremu staram się sprostać. Nieustannie się uczę, powiększając tym samym swój bagaż doświadczeń. Dzięki pracy, również w życiu prywatnym stałem się bardziej  zorganizowany i zmotywowany do działania.

Łukasz PKL w Haldensleben

Dzięki pracy na stanowisku koordynatora bardzo się otworzyłam na ludzi i nauczyłam się z nimi rozmawiać, zachowując postawę asertywną. Ponad to codziennie zdobywam kolejne doświadczenia, które na pewno przydadzą się w przyszłości.

Karolina PKA w Haldensleben

Znasz język niemiecki? Chcesz się rozwijać?